Aerocool представила корпус skyline argb з фронтальним підсвічуванням

27

Компанія aerocool анонсувала корпус skyline argb для ігрових настільних комп’ютерів. Новинка відповідає формату mid tower: можливе застосування материнських плат atx, micro-atx і mini-itx.

Джерело зображень: aerocool

Рішення має досить строгий дизайн. Фронтальну панель перетинають по вертикалі дві смуги багатобарвної адресованої підсвічування argb. Зліва встановлена прозора акрилова панель. В оснащення включений тильний вентилятор на 120 мм — з підсвічуванням або без.

Всередині є місце для семи карт розширення, двох накопичувачів стандарту 3,5″/2,5″і ще для двох пристроїв формату 2,5″. Довжина дискретних графічних прискорювачів може досягати 380 мм.

Підтримується використання повітряного і рідинного охолодження. У першому випадку можна закріпити до семи вентиляторів діаметром 120 мм, у другому — два радіатора (фронтальний на 240 мм і тильний на 120 мм). Максимально допустима висота процесорного кулера – 154,8 мм.

На верхню панель виведені гнізда для навушників і мікрофона на 3,5 мм, два порти usb 3.0 і два роз’єми usb 2.0. Загальні габарити складають 196×464×441 мм. Про ціну поки нічого не повідомляється.