8 ефективних способів отримати реальні лайки в instagram

27

Лайки в instagram з’являються, коли користувачам платформи подобається контент або профіль. Сказати досить просто, але це одна з цілей, над якою постійно працює більшість впливових осіб, творців контенту і брендів.

Лайки-це один з показників, за допомогою якого алгоритм instagram визначає цікавий контент на платформі, щоб надати йому більшу видимість. Цей метод видимості схожий на той, який використовується в пошуковій оптимізації, тому так важливо отримувати лайки. В даний час є сервіси, які дозволяють отримати лайки, але більше користі приносять лайки від живих і зацікавлених користувачів.

1. Публікуйте повідомлення, коли ваші передплатники найбільш активні

Якщо ваша мета — збільшити кількість лайків у ваших постів, дуже важливо зробити все можливе, щоб вони стали більш помітними. Зрештою, чим більше людей побачать ваші пости, тим більше у вас шансів отримати лайки. Один із природних способів зробити це-публікувати контент у стратегічно важливі моменти, коли кількість онлайн-користувачів більша.

2. Будьте послідовними

Ваша присутність в instagram залежить від того, як часто ви з’являєтеся в стрічках передплатників, тому дуже важливо бути послідовним, коли справа доходить до публікації. Пропонуючи новий і цікавий контент на регулярній основі, більше користувачів буде підписуватися на вас, взаємодіяти з вашими постами і ви будете отримувати безкоштовні лайки в instagram. Тому складіть розклад публікацій, і публікуйте контент в певний час.

3. Відзначайте відповідні акаунти

Це те, що вам слід робити часто. Співпрацюйте з брендами і використовуйте цю можливість, щоб продемонструвати свій контент у вигідному світлі.

Ви навіть можете згадати або позначити впливових осіб і бренди, які були важливі для вас і вашого процесу створення контенту. Таким чином ви продемонструєте їм свою вдячність і поділіться цінним контентом, який позитивно можуть сприйняти ваші передплатники.

4. Подбайте про якість своїх постів

Естетика важлива в цифровому світі, і це особливо помітно, коли мова йде про instagram. Створення візуально приємного контенту змусить ваших передплатників більше взаємодіяти з вашими постами.

Надихайтеся іншими акаунтами, щоб створювати цікавий контент. Ви навіть можете придбати професійне обладнання, щоб поліпшити якість ваших фотографій або відео, або найняти професійного фотографа, який допоможе вам робити хороші фотографії для вашого облікового запису.

5. Використовуйте хештеги правильно

Кожен, хто був в instagram якийсь час, знає, як працює платформа, і розуміє важливість і вплив хештегів на публікацію. Включіть хештеги в свої фото і відео в instagram, щоб поліпшити видимість. Це дозволить вам охопити більшу кількість користувачів і отримати більше лайків.

Хоча важливо вибирати популярні хештеги, ви повинні знати, що мова йде не про вибір хештега з найбільшою кількістю публікацій, а про використання тих, які більш конкретні і актуальні для вашого бренду. Також бажано не перевантажувати підписи занадто великою кількістю хештегів. Менеджери з соціальних мереж і мережеві експерти рекомендують використовувати від 6 до 11 на пост.

6. Секрет полягає в тому, щоб взаємодіяти

Соціальні мережі, такі як twitter та instagram, стали популярними, оскільки вони є двостороннім рухом, на відміну від традиційних засобів масової інформації, таких як телебачення та радіо, де користувач може лише отримувати інформацію без взаємодії. Ось чому так важливо взаємодіяти зі своїми передплатниками, ставити лайки і відповідати на коментарі. Але життєво важливо, щоб ви робили це спонтанно і щиро.

7. Дізнайтеся своїх підписників

Однією з найбільших переваг instagram є те, що ви можете легко взаємодіяти і дізнаватися своїх передплатників. Платформа має різні функції, такі як стікери, коментарі, опитування, які дозволять вам дізнатися своїх передплатників, якщо ви правильно їх використовуєте.

Запитайте абонентів про свою улюблену музику, інтереси та подібні речі, які можуть бути пов’язані з вашим обліковим записом. Це може здатися банальним, але чим більше ви знаєте про своїх передплатників, тим легше буде створювати контент, який їм подобається.

8. Залишайтеся в тренді

В instagram і соціальних мережах в цілому завжди є тенденції, в яких беруть участь тисячі користувачів. Чи говоримо ми про проблему, динаміку або особливі дати, ви завжди повинні стежити за ними як за можливістю створити персоналізований контент для свого аккаунта і отримати більше лайків на свої пости.

Однак не варто просто брати участь в будь-яких обговорюваних темах, які з’являються у вашій стрічці. Виберіть динаміку, яка найбільше пов’язана з вашим обліковим записом, щоб створюваний вами контент мав сенс для ваших передплатників.

Лайки не повинні бути єдиною метою при публікації контенту в instagram, але вони можуть бути визначальним фактором з точки зору кількості людей, які побачать ваш пост і будуть з ним взаємодіяти, навіть якщо додаток приховує лайки, про що розробники оголошують вже кілька місяців. Застосуйте ці прості поради, і в міру зростання вашого аккаунта ви будете бачити більше лайків на своїх постах.