343 industries спростувала плани з випуску pc-версії halo 5 guardians

78

Хоча на pc вже порівняно давно портували всі ігри культової серії halo, а остання — halo infinite — і зовсім спочатку створюється з розрахунком на персональні комп’ютери, halo 5 guardians з якоїсь причини на це свято життя не запросили. І, судячи зі слів керівника студії 343 industries зі зв’язків з громадськістю брайана джерадда, запрошувати не збираються.

Слух про те, що halo 5 guardians збираються випустити на pc, з’явився з недавньої витоку з бази даних nvidia geforce now, де була вказана ціла когорта консольно-ексклюзивних або ж зовсім поки ще неіснуючих ігор. Серед них і була п’ята номерна частина halo. Витік вже прокоментувала сама nvidia, проте пан джерадд до того ж явно дав зрозуміти, що планів з її портування на pc у студії поки немає — вся увага компанії зараз зосереджена на halo infinite.

Реклама

Maybe this was for “h5:forge” but i can confirm there are no plans to bring h5 to pc. We know there’s some demand for it, but as we’ve stated before, not in the cards as the studio is fully focused on infinite and mcc. Will never say never, but nothing underway currently

— brian jarrard (@ske7ch)september 13, 2021